en cz sk

(+420) 777 588 521

Důvěřují nám

"Jednoduchý, intuitivní nákupní portál, který lze využívat i bez předchozí teoretické přípravy"

-- Ing. Karel Otýs, Otýs consulting

 

Co je vyjednano.cz?

Vyjednáno je nástroj pro zefektivnění nákupního procesu. Lze v něm vyhlašovat vícekolové poptávky a výběrová řízení, přičemž první kolo je nastaveno jako zadávací ("zalepené obálky") a druhé jako soutěžní. Umožní Vám přijímat a přehledně srovnávat nabídky dodavatelů a poté pomocí reverzní e-aukce ještě snížit cenu dodávky.

Registrací okamžitě získáte vlastní aukční systém připravený k použití. Žádné pořizovací náklady, žádné starosti s IT, žádné závazky. Váš systém můžete využívat roky nebo jen na jedinou aukci. Podle Vašich potřeb.

bullet Vyzkoušejte zdarma a nezávazně nástroj Vyjednáno.

Co jsou reverzní aukce?

Běžné aukce se účastní jeden prodávající, více kupujících. Ti zvyšují cenu, za kterou jsou ochotni koupit zboží. Existují však také tzv. reverzní aukce, kde je postup opačný. Jeden kupující poptává zboží, více prodejců naopak v aukci cenu snižuje.

Jde o efektivní způsob nákupu, který vytváří přímé konkurenční prostředí mezi dodavateli a tím pomáhá snižovat ceny nakupovaného zboží nebo služeb. Pomocí reverzních aukcí lze dosáhnout nejen nezanedbatelných úspor, ale i lepších obchodních podmínek. Umožňují vám tak přímo z vaší kanceláře výrazně snížit provozní náklady a prověřit reálné tržní ceny zboží, které nakupujete.